Eğlence ve Sims Sitesi WbSims

Lütfen üye olun. Sitenin gelişimi için üyeye ihtiyaç var.

The Sims, The Sims 2, The Sims 3 The Sims Forumu

Kapı aktive edilmiştir.Sitedeki içeriklerin bazılarını bulacaksınız
Chat Box Aktiftir.Anasayfanın en alttında sadece üyeler görebilir..
WbSims Download Merkezi Aktif!Anasayfa olarak karşınızda.. www.wbsims-forum.tr.cx

  The Sims 2 Seasons

  Paylaş
  blueANN
  blueANN
  Admin
  Admin

  Kadın
  Yaş : 23
  Mesaj Sayısı : 459
  Kayıt tarihi : 04/09/08
  Nerden : İstanbul

  Sayfa The Sims 2 Seasons

  Mesaj tarafından blueANN Bir Salı 2 Haz. 2009 - 0:58

  Yakında resimler ve bilgilerle şimdilik video:  Video gözükmüyorsa ve sizde youtube çalışmıyorsa:

  Tıkla

  Not: Üye değilseniz göremezsiniz.

  Oyun Özellikleri

  Oyundaki amacımız denilen birşey demek mümkün değil cünkü adındanda anlasıldıgı gibi " Mevsimler ". Oyunumuzda her zamanki gibi " Sonbahar , Kış , İlkbahar ve Yaz " mevsimlerimiz bulunmakta. Her mevsime göre farklı aktivitelerde var tabii ki.

  Yeni Aktiviteler

  Mevsimlerle birlikte bizi cok zor şartlarda beklemekte. Normal sims'teki gibi havuza girmesede olur yada bacası yapmasada olur değil. Kış günlerinde evinizde baca olmassa sim'iniz donup ölebiliyor. Yaz günlerinde ise soğuk bulamadığı zaman ki havuzu tercih ediyorum cunku en iyi havuz ihtiyacını gideriyor. Eğer sim'inizi havuza sokmassanız sıcaktan pişiyor ve yine ölüyor. Bana göre en iyi mevsim Sonbahar ve İlkbahar cünkü bu iki mevsimde hem yazı hemde kışı yasamıs oluyoruz.

  Eşyalarla Gelen Hizmetler

  Kış günlerinde eğlenceleri artmaları için ( Fun ) kızak kaymaları amacıyla yapılmıs 2 türlü kayak pisti var. Bu pist " Kücük ( Ucuz ) " ve " Büyük ( Baya Pahalı ) " oluyor ve simleriniz kış günleri üzerlerinde kayabiliyor.
  Yaz günlerinde en iyi aktivite havuz dediğime göre kesinlikle havuza yeni şeyler eklemeleri lazım ki bunuda unutmamışlar " Aqua Park " benzeri şeyler ortaya cıkartmaya calısmıslar, yamuk yan yüzey cıkartmaları için 1 slotluk yamuk yanal havuz seçeneği yapmıslar ve havuzun zeminini değiştirmek için o Bug'u kaldırmıslar ( The Sims 2'de bu Bug şifre ile kaldırılırken The Sims 2 Seasons'ta şifresiz kaldırılıyor. ) . Ayrıca Kış mevsimleri haric diğer tüm mevsimlerde yapabileceğiniz şeylerden ikisi " Seracılık ( Meyve, Sebze filan yetiştirme ) " ve " Gölde Balık Tutma " aktiviteleri var. Gölden balık harici ayakkabı filan cıkabiliyor, çünkü sim'iniz amatör balıkcı oldugu icin balık haric ayakkabı cıkma olasılıgı cok yuksek. Seracılık ise genellikle yaz günleri oluyor ve kış günleri ağaçlarınızı korumak için yeni building seçeneği gelerek camdan ev yapma seçeneği geliyor. Bu camdan ev yapmayı seracılık için düşünülüyor ama bu cam ile harika ve değişik şekilli evler ortaya cıkartabiliriz. Oyunda cok iyi meyve, sebze yetistiriyorsak " Garden Club " arayarak sizi kulüplerine alırlarsa cok daha iyi meyveler yapabiliyorsunuz ve Seracılık ile ilgili bir meslek sahibi olabiliyorsunuz. Eğer cok fazla ilaclama yaparsanızda " Bitki Sim " oluyorsunuz.


  Bitki Sim'ler hakkında  Bitki simlerin diğer simlerden ayıran bircok özelligi var. Bitki simlerin 3 ihtiyacı oluyor. " Su, Güneş, Hava " ... Su'yu " Drink Water " ile karsılayabilir, güneş ihtiyacını biraz zor olsada açık ev yaparak ( Yani evin bir bölümünün tavanı olmayacak ) güneş ihtiyacını karşılayabilir, hava ihtiyacımı bilmiyorum ama onuda dışarı çıkarak hava alabilir.


  _________________
  #blueANN*s PciTeaM#

  ---

   Forum Saati Perş. 24 Ocak 2019 - 10:01