Eğlence ve Sims Sitesi WbSims

Lütfen üye olun. Sitenin gelişimi için üyeye ihtiyaç var.

The Sims, The Sims 2, The Sims 3 The Sims Forumu

Kapı aktive edilmiştir.Sitedeki içeriklerin bazılarını bulacaksınız
Chat Box Aktiftir.Anasayfanın en alttında sadece üyeler görebilir..
WbSims Download Merkezi Aktif!Anasayfa olarak karşınızda.. www.wbsims-forum.tr.cx

Kurallar

Paylaş

Misafir
    Misafir

Sayfa Kurallar

Mesaj tarafından Misafir Bir Salı 4 Ağus. 2009 - 0:33

blueANN'e bu kategoriyi açması için yalvarmıştım!!
    En ufak şeyde kapatabilir ve o kadar istekliydim ki!!
    Eğer küfür, +18 şeyler olursa konuyu kapatırım silerim üyeye de uyarı veriririm.
    Korkunç hikayeler olabilir ama abartılı ve saçma olduğunu gerçekte olmadığını(bazıları gerçektir tabii hayalet vs. değil) belirttin. Yaş sınırları çokta mühim değil. 7 yaşındaki çocuk korkmaz 19 yaşındaki genç korkabilir. Resimlerde (3 harfli, hayalet vs.. Olmasın..)
    Bunlar korkmasada görünce bilinç altına yerleşip psikolojik sorunlara zemin hazırlıyor.
    Cesetmiş falan saçmalamayın.. Koymayın yayınlamayın!
    Yapabileceğiniz şeyler;
    -Seri katilleri tanıtabilirsiniz.
    -Efsanelerden bahsedebilirsiniz. Halkın dilinde dönüp duran şeyler, kurtadamlar, vampirler..
    -Yani hayaletli hikayeler olabilir, ama fotoğraflar koymayın lütfen.. Hatta mümkünse hikayeler çok olmasın, tanıtımlar vs olsun.. Saçma ama burada bunalrı dneetleyecek kişi benim..
    ^^Küfür olmasın olursada hikayede falan sansürleyelim!
    O resimleri falan unutun ama yani koyun yayınlayın ama lütfen başlıkta bunu, konunun içeriğini belirtin!

Yeter ya saçmaladım biliyorum sadece bunlar işte serbestsiniz küfürlere dikkat ve içeriği belirtin!

Forum Saati Perş. 8 Ara. 2016 - 6:09