Eğlence ve Sims Sitesi WbSims

Lütfen üye olun. Sitenin gelişimi için üyeye ihtiyaç var.

Join the forum, it's quick and easy

Lütfen üye olun. Sitenin gelişimi için üyeye ihtiyaç var.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims, The Sims 2, The Sims 3 The Sims Forumu

Kapı aktive edilmiştir.Sitedeki içeriklerin bazılarını bulacaksınız
Chat Box Aktiftir.Anasayfanın en alttında sadece üyeler görebilir..
WbSims Download Merkezi Aktif!Anasayfa olarak karşınızda.. www.wbsims-forum.tr.cx

Uzun bir aradan sonra merhaba...

blueANN
    blueANN
    Admin
    Admin

Kadın

Dikkat Uzun bir aradan sonra merhaba...

Mesaj tarafından blueANN C.tesi 14 Kas. 2020 - 1:20

Selamlar herkese,

Öncelikle umarım herkesin sağlığı yerindedir. Yıllar sonra hortlayarak yazıyorum adeta. Uzun bir aradan sonra merhaba... 194600 Ah, bu "smiley"i bile özlemişim. Liseydi, üniversiteydi derken hayat koşuşturmasından buranın varlığını unutmuşum. Yıllar önce açmıştım bu forumu. Çocuktum, hevesim vardı. Mailime baktığımda bir sürü kullanıcı isteği olduğunu gördüm. Bu yüzden girdim. Burası benim 2008 yılında çocuk aklımla yaptığım bir forum olduğundan anılarla dolu. Ne yazım hataları, ne ergen yazılarım var, bu sebeple burayı kapatmaya kıyamadım. Very Happy Özellikle 2015 yılında çocukluğumu geçirdiğim, birçok arkadaş edindiğim SimsTR'nin kapanmasıyla buraya hiç kıyamadım. Rol modelim SimsTR'ydi çünkü. Crying or Very sad SimsTR'nin tekrar açılmasına çaba göstermedim değil ama bu işler 1-2 kişinin isteğiyle olacak işler değil. Ekip olması çok önemli.

Forum sisteminin öldüğünü bu sebeple Sim Dünyası gibi daha çok üyeye sahip, oturmuş düzeni olan ve güzel bir ekibi olan sitelere yönelmenizin daha uygun olacağını düşünüyorum. Tam tersini düşünen var ise özel mesaj atabilir, e-mail gönderebilir, bu konuya cevap verebilir. (Ya da Discord'dan ulaşabilir.)

Öte yandan genellikle takıldığım bir Discord sunucusu da mevcut çeşitli oyunların oynandığı. Belki aranızda Discord'a katılmak isteyenler olur diye onu da paylaşıyorum, Khamidova nickli arkadaş benim Smile

Discord sunucu linki: https://discord.gg/AtHuFX9

Belki ileride burayı düzenlerim, en azından kötü görselleri temizlerim. Kim bilir? Uzun bir aradan sonra merhaba... 194600 Her türlü durumda da umarım Türk Sims Topluluğu canlı kalmaya devam eder.

Sevgilerle  I love you
    blueANN

Forum Saati Paz 28 Nis. 2024 - 17:19